KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16087165
nr 1608 7165
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Fleminggatan. Signerad L Lindberg, daterad -72. Blandteknik, bildmått: 15x21 cm, yttermått inklusive ram: 25x31 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:27:16
25/3 17:47:52